Okradł mieszkanie, które remontował

Okradł mieszkanie, które remontował

1 września, 2021 0 przez Dino19833

W ręce policjantów z jabłonowskiego komisariatu wpadł 38-latek. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież sprzętu AGD z mieszkania, w którym wykonywał prace remontowe. Mieszkaniec powiatu legionowskiego już usłyszał zarzut kradzieży, za czyn którego się dopuścił grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Kilka dni temu do komisariatu policji w Jabłonnie zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła o kradzieży z jej mieszkania sprzętu AGD w postaci płyty indukcyjnej, piekarnika, zmywarki i zlewu kuchennego, na kwotę blisko 6 tysięcy złotych. Sprawą natychmiast zajęli się jabłonowscy kryminalni.

Po zebraniu informacji i ustaleniu okoliczności zdarzenia, policjanci z jabłonowskiego komisariatu, już następnego dnia po przyjęciu zgłoszenia kradzieży zatrzymali podejrzanego mężczyznę.

Jak się okazało, 38-latek pracował u pokrzywdzonej i miał ułatwiony dostęp do domu, w którym znajdował się nowy, jeszcze nie zamontowany sprzęt AGD. Policjanci w trakcie zatrzymania mężczyzny odzyskali skradzione rzeczy.

Mieszkaniec powiatu legionowskiego usłyszał zarzut kradzież i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sadem. Czyn, którego dopuścił się mężczyzna zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Legionowo